VTV Runderweg

 

Data werkochtenden.

Hieronder vind men de data voor de werkochtenden/middagen. Ingeval het niet lukt om op de ingeroosterde datum aanwezig te zijn, dan is het uw taak om met een ander lid van de vereniging te ruilen van werkochtend/middag. Het is voor de tuincontrole-commissie onmogelijk om voor iedereen een passende indeling te maken. Indien u ruilt met een ander lid, geef dit dan door aan de tuincontole-commissie.



Tuinnummer

Naam

Datum

Datum

142 en 143

Abdul Kadir

20 april ochtend

6 juli middag

195 en 205

Acar

20 april ochtend

6 juli middag

212

Akbarkhan

20 april ochtend

6 juli middag

123 en 124

Alihoesen

20 april ochtend

6 juli middag

238, 239 en 240

Anroedh



191

Badloe

14 september ochtend

6 juli middag

201 en 202A

Badloe-Bos



114, 115 en 116

Balgobind

20 april ochtend

6 juli middag

248

van Barneveld

20 april ochtend

6 juli middag

246 en 247

van Barneveld

20 april ochtend

6 juli middag

235

Bel

20 april ochtend

6 juli middag

134

Berkers

20 april ochtend

6 juli middag

168

Bisumbhar

20 april ochtend

6 juli middag

189B en 190

Baodhoe

20 april ochtend

6 juli middag

217B en 218A

Bosch

20 april ochtend

6 juli middag

211

Chin

20 april ochtend

6 juli middag





249 en 250

Chinnoe

20 april middag

6 juli ochtend

129

Corbijn

20 april middag

6 juli ochtend

103

Daan

20 april middag

6 juli ochtend

196

Dekker

20 april middag

6 juli ochtend

125

Demirci

20 april middag

6 juli ochtend

138 en 139

Dijk

20 april middag

6 juli ochtend

224, 233 en 234

Dijkstra

20 april middag

6 juli ochtend

220B en 221

Duran

20 april middag

6 juli ochtend

126 en 127

Gezginci

20 april middag

6 juli ochtend

101

Ghisaidoobe

20 april middag

6 juli ochtend

157, 158 en 159

Goelab

20 april middag

6 juli ochtend

160 en 161

Artz-Greven



166 en 167

Greven

20 april middag

6 juli ochtend

188A

Hardeman

20 april middag

6 juli ochtend

133

Hausil

20 april middag

6 juli ochtend





113

Hondius

15 juni ochtend

5 oktober middag

111B en 112

Horstman

15 juni ochtend

5 oktober middag

144

Hove

15 juni ochtend

5 oktober middag

178 en 179

Hove

15 juni ochtend

5 oktober middag

170 en 171

Huisman

15 juni ochtend

5 oktober middag

236

Jawaheerkhan

15 juni ochtend

5 oktober middag

225

Jawaheerkhan

15 juni ochtend

5 oktober middag

199B en 200

Joelfan

15 juni ochtend

5 oktober middag

163 en 164

v.d. Kaaij



130 en 137

Karamatali

15 juni ochtend

5 oktober middag

105 en 108

Karatekin

15 juni ochtend

5 oktober middag

119

Kasiemkhan

15 juni ochtend

5 oktober middag

152

Kewalbhansing

15 juni ochtend

5 oktober middag

182

Khoenkhoen

15 juni ochtend

5 oktober middag

222

Koelfat

15 juni ochtend

5 oktober middag





175, 176 en 177

de Koning

15 juni middag

5 oktober ochtend

141

Kozan

15 juni middag

5 oktober ochtend

165

Lagerburg

15 juni middag

5 oktober ochtend

155 en 156

Lens

15 juni middag

5 oktober ochtend

132 en 146

Linde

15 juni middag

5 oktober ochtend

217A en 229

van Loon

15 juni middag

5 oktober ochtend

188B, 189A en 226

Loukili

15 juni middag

5 oktober ochtend

193B, 194, 203 en 2

Lyclama à Nijeholt

15 juni middag

5 oktober ochtend

104 en 107

Meijsen

15 juni middag

5 oktober ochtend

106

Mohamed Belgharbi

15 juni middag

5 oktober ochtend

223

Morris

15 juni middag

5 oktober ochtend

213 en 214

Nienhuijs

15 juni middag

5 oktober ochtend

227, 228 en 237

Oeveren

15 juni middag

5 oktober ochtend

169

Parsan

15 juni middag

5 oktober ochtend





202B

Postma

14 september ochtend

4 mei middag

215

Pot

14 september ochtend

4 mei middag

206A

Punwasi



244

Punwasi-Hitnarain

14 september ochtend

4 mei middag

231 en 232

Quirimi

14 september ochtend

4 mei middag

208, 209 en 210

Rodjan

14 september ochtend

4 mei middag

216

Roos

14 september ochtend

4 mei middag

140

Ruiter

14 september ochtend

4 mei middag

110B en 111A

Ruiter

14 september ochtend

4 mei middag

206B en 207

Saslami

14 september ochtend

4 mei middag

135 en 136

Schuitema

14 september ochtend

4 mei middag

181

Sewtahal

14 september ochtend

4 mei middag

198 en 199A

Shah

14 september ochtend

4 mei middag

241B, 242 en 243

Sing

14 september ochtend

4 mei middag

145

Steyaert

14 september ochtend

4 mei middag

172

Temel

14 september ochtend

4 mei middag

180

Truin

14 september ochtend

4 mei middag





121 en 122

Uhlenkamp

14 september middag

4 mei ochtend

218B en 219A

Ulas

14 september middag

4 mei ochtend

128

Valk-Rozendal

14 september middag

4 mei ochtend

230

Veen

14 september middag

4 mei ochtend

173, 174, 185 en 186

Veldkamp

14 september middag

4 mei ochtend

192 en 197

Visser

14 september middag

4 mei ochtend

152 en 154

Vreeke

14 september middag

4 mei ochtend

147 en 148

Vreeke

14 september middag

4 mei ochtend

131

Wijata

14 september middag

4 mei ochtend

149, 150 en 151

Wijata

14 september middag

4 mei ochtend

117 en 118

Wijata

14 september middag

4 mei ochtend

184 en 245

Wuestman

14 september middag

4 mei ochtend

162

Yurekli

14 september middag

4 mei ochtend

153

Zwarts

14 september middag

4 mei ochtend